Dla nas liczy się klient

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze oferty „szyte na miarę” były idealnie dopasowane do oczekiwań klientów. Co więcej, taki sposób relacji z klientem wdrażamy już od pierwszego kontaktu. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że klient powierza nam powodzenie firmowego wyjazdu i od nas – jako fachowców – oczekuje 100% profesjonalizmu na każdym etapie współpracy.

Dowiedz się, jak będzie wyglądała współpraca z nami krok po kroku

  1. Zostaw nam swój namiar lub zadaj pytanie. Skontaktujemy się z Tobą celem przygotowania wstępnej oferty i omówienia spotkania.
  2. Na spotkaniu dokładnie zapoznajemy się z Twoimi oczekiwaniami, poznajemy sytuację firmy oraz proponujemy najlepsze rozwiązania wyjazdowe.
  3. Przygotowujemy w pełni sprofilowaną pod klienta ofertę. Jej akceptacja kończy się podpisaniem umowy i wpłaceniem zaliczki.
  4. Przygotowujemy imprezę informując na każdym etapie klienta o stanie działań.
  5. Wyjeżdżamy na imprezę wraz z klientem, delegując do wyjazdu naszych najlepszych pilotów, instruktorów – profesjonalistów w swojej dziedzinie.
  6. Podczas imprezy nasza ekipa jest cały czas do Twojej dyspozycji. Odpowiadamy nie tylko za przebieg wyjazdu, ale także za organizację transportu, wyżywienia, ubezpieczenie.
  7. Po przyjeździe następuje dokładne podsumowanie i omówienie wyjazdu.
  8. Poprosimy Cię o list referencyjny, aby inni mogli także skorzystać z naszej profesjonalnej oferty.Masz jakieś pytania? Już teraz skontaktuj się z nami.